Archiv aktualit

Dodatečná informace k exkurzi 2020-01 Šumava

15.06.2020

Poněvadž se dneškem uvolňují  restriktivní opatření pro cesty do a z Německa, bude se část programu plánovaná v Německu konat. Je tedy vhodné vzít si pro případ potřeby i nějaká Eura.
Podrobnosti programu vzhledem k nutnosti reagovat na protiepidemická opatření  sdělíme během prvního dne.  
S odkazem na znění dnes platných opatření Ministerstva zdravotnictví bude třeba při cestě autobusem používat roušku. Počítejte tedy s tím a vezměte si roušky s sebou.  
Účastníci z Ivančic budou moci nastoupit do autobusu ve čtvrtek již cestou do Zastávky, a to cca v 6:00 na autobusové zastávce na ulici Oslavanská. 

Informace k odjezdu exkurze 2020-01 na Šumavu

25.5.2020

Dovolujeme si informovat všechny přihlášené, že se blíží termín exkurze na Šumavu, která odjíždí ve čtvrtek 18.6.

V programu dochází k jedné změně, a to ve 3 dnu, kdy nemůžeme realizovat výjezd do Německa. Jako náhradní program bude připraven program v Kašperských Horách a okolí, seznámíme Vás s ním během cesty.

Odjez bude dle plánu, tj. v 6:30 od Dělnického domu v Zastávce, následně zastavíme v Rosicích u Cristalu (cca 6:35) a u Kroupovy hospody (cca 6:35) a v Brně-Kampusu na parkovišti vedle Moravského zemského archivu (červená moderní budova) cca v 6:45.

Dovolujeme si požádat všechny, kteří ještě nedoplatili buďto cenu exkurze nebo ubytování, aby tak neprodleně učinili. Těm, kteří mají vše uhrazeno, děkujeme.  

Jaká konkrétní hygienická opatření budou za 3 týdny platit Vám nedokážeme nyní říci, ale dá se předpokládat, že nějaká omezená povinnost užívání roušek bude pravděpodobně platit.  

Informace k exkurzi na Šumavu

13.5.2020

Exkurze číslo 2020-01 na Šumavu se bude konat v plánovaném termínu. Již aktuální opatření a oznámená další uvolnění protiepidemických opatření umožňují exkurzi realizovat. 
V programu dojde ke změně, neboť nebude možné strávit jeden den v Německu z důvodu opatření na hranicích. Připravujeme pro tento den jiný program, který uveřejníme, jakmile bude potvrzen.
Dovolujeme si požádat všechny, kteří dosud exkurzi a ubytování nedoplatili, aby tak učinili v nejbližším možném termínu. Cena zůstává beze změny. 

Program 2020

16.12.2019

Postupně budeme zveřejňovat akce v rámci Programu 2020. 
Velkou změnou je, že z poznávacích exkurzí plánujeme pouze  čtyřdenní Šumavu, a to v červnu, na začátku léta, abychom se pokusili "zajistit"  lepší počasí. Dopravcem je osvědčený AUTOEXPRES Ivančice, ubytování je rezervováno opět ve skvělém  Penzionu Bohmerwald v Železné Rudě.
Jednodenní exkurze neplánujeme, protože se  v roce 2019 nesetkaly s potřebným ohlasem a nemohly se proto pro malý počet přihlášených konat. Přestože jsme je plánovali velmi zodpovědně a s velkým úsilím, nakonec se žádná neuskutečnila.  Je nám to opravdu líto.

Je tedy možné hlásit se na Šumavu. Ale pozor - protože se exkurze koná již v červnu, uzávěrka přihlášek je DO 29.2.2020!